Vas pentru gatire la aburi 22 cm Glamour Stone

Cod produs: 30217622
572 Lei /BUC

Accesoriu pentru fiert la aburi – Glamour Stone | Gătit delicat și sănătosProiectat pentru a completa gama de vase de gătit Glamour Stone, acest accesoriu pentru fiert la aburi transformă gătitul într-o experiență curată și echilibrată, păstrând textura, nutrienții și aromele naturale ale alimentelor.
Realizat din oțel inoxidabil 18/10 de înaltă calitate, se așază perfect deasupra oalei, fiind ideal pentru prepararea legumelor, peștelui, fructelor de mare sau găluștelor, fără ulei și fără contact direct cu apa.
Marginea întărită oferă stabilitate și ușurință în utilizare, iar perforațiile distribuite uniform asigură o circulație eficientă a aburului pentru o gătire rapidă și sănătoasă.
✅ Caracteristici:
Potrivit pentru oale de 20–24 cm
Fabricat din oțel inoxidabil 18/10 – rezistent și igienic
Gătire la aburi – păstrează vitaminele și textura alimentelor
Nu oxidează, nu se pătează, nu corodează
Se curăță ușor, inclusiv în mașina de spălat vase
Un instrument indispensabil pentru cei care aleg un stil de viață sănătos și echilibrat, fără a compromite gustul sau calitatea preparatelor.

Compozitie: Otel inoxidabil
Model: Modern
Proprietati: Spalare in masina de vase
Diametru : 22 CM
  COD Disponibilitate Pret  
572 Lei
+
Pe stoc la furnizor (livrare 7-14 zile)
+
Pe stoc la furnizor (livrare 7-14 zile)
Concierge

Produse similare