Transformă-ți spațiul cu covorul SQUARE LOUVOIS, un model contemporan inspirat de liniile clare și formele geometrice ale mișcării Bauhaus. Designul său unic, compus din blocuri colorate atent aranjate, combină texturi și înălțimi diferite, creând un efect vizual ce amintește mai mult de o operă de artă abstractă decât de un simplu covor.
- Un detaliu semicircular îndrăzneț adaugă personalitate și dinamism întregii suprafețe, conferind un plus de originalitate oricărui decor modern.
- Conceput de talentatul designer Jose Levi, acest covor are o grosime de 11-12 mm și este realizat manual, în India, asigurând calitate superioară și atenție la detalii.
- Detalii produs:
- Stil: Contemporan, Bauhaus
- Grosime: 11-12 mm
- Material: lucrat integral manual
- Proveniență: India
- Designer: Jose Levi
- Adaugă o notă de rafinament și structură locuinței tale cu covorul SQUARE LOUVOIS – un accent decorativ care inspiră creativitate și eleganță.
Compozitie: 100% Lana Noua Zeelanda
Culoare: Bleumarin
Latime produs: 200 x 300 CM
Model: Geometric
Proprietati: Lucrat manual
Stil: Contemporan/ Modern