LUXURY SCORPION – Încălțător auriu cu detalii negre | Pasotti

Cod produs: CS K40
2.193 Lei /BUC

Încălțătorul LUXURY SCORPION de la Pasotti este o piesă spectaculoasă, dedicată celor care iubesc accesoriile cu personalitate puternică și design neobișnuit. Capătul sculptural în formă de scorpion, finisat într-un auriu intens, este realizat cu o atenție extraordinară la detalii—texturi, forme și proporții care conferă obiectului o prezență impunătoare și elegantă.

Tija neagră, realizată din lemn lăcuit premium, creează un contrast vizual perfect cu strălucirea aurie, făcând din acest încălțător o piesă sofisticată și memorabilă. Partea funcțională, din ABS metalic rezistent, este proiectată pentru a oferi confort, stabilitate și durabilitate, protejând în același timp încălțămintea de deformare.

Fiecare element este lucrat manual în Italia, în atelierele Pasotti, unde tehnicile tradiționale de artizanat sunt combinate cu un design modern, atent gândit. Rezultatul este un accesoriu unic, atât util, cât și decorativ, care transformă ritualul încălțării pantofilor într-o experiență elegantă și teatrală.

Livrat într-o cutie rafinată, încălțătorul Luxury Scorpion este o alegere excelentă pentru un cadou premium sau cadou de lux, ideal pentru colecționari, iubitori de piese extravagante sau pentru cei care apreciază accesoriile cu un caracter puternic și stil aparte.

Proprietati: Lucrat manual
Lungime produs: 50 CM
  COD Disponibilitate Pret  
2.193 Lei
+
+
Concierge

Produse similare